Osada JurtCamp

LATO

Witowo 10D, 12-122 Witowo

Latem nawet burze, są zaskakujące bo zaraz po nich można podziwiać tęczę, która jakby obejmowała całe niebo. Ptaki zupełnie inaczej śpiewają, oddać hołd matce ziemi za ciepły, miły letni deszcz.
Tego nie doświadczyliśmy nawet jako gospodarze Zielonego Domku w Nartach, gdzie mamy już od kilku lat bliski kontakt z wsią i naturą.

Po prostu Osada JurtCamp ma w sobie swoją wyjątkową magię, które nigdzie indziej nie doświadczysz.

Wczesne poranki witają nas łąką pełną łani, byków i ich maluchów. Pojawia się myśl, ah już na we wrześniu zaczyna się RYKOWISKO. Tak całe lato dumnie całe stada nas odwiedzają. Niemniej bez obaw, cały teren mamy szczelnie ogrodzony, każdy piesek nawet z natury myśliwski będzie bezpieczny.

W czerwcu pola pokrywają już kłosy zbóż, czerwienią się od maków. W Osadzie JurtCamp polne kwiaty zapylają bąki, a na kamyczkach wygrzewają się małe jaszczurki.

Nim się obejrzymy po świeżo skoszonej łące przez Pana Zbyszka, dumnie przechadzają się bociany, za nim żuraw, a obok leniuchują dwie krówki w końcu jesteśmy nieopodal wsi WITOWO. Pełen luz i chill.

Życie jakość wolnej leci, tu nikt się nie spieszy, każda chwila jest wyjątkowa.
Tu natura nadaje rytm!

Nadchodzi sierpień, dzieci kąpią się w basenie, my odpalamy grilla, albo po prostu wybieramy hamak. Wystarczy podejść do zielnika i mamy już w ręku świeży słonecznik. Beztrosko go podjadając możemy oglądać jak nad nami żurawie uczą młode latać. Nad Osadą JurtCamp cały sierpień trwa szkoła latania. Zazwyczaj tata, mama i jedno młode. Siu i przeleciały, udało się. W końcu niebawem będą zbierać się do odlotu, muszą dobrze się wyszkolić.

Po śniadaniu poleca się na nasza plaża z pomostem lub inne atrakcje, jakich mamy wiele w okolicy.

Jak słońce będzie zbyt mocno nas ogrzewać to znajdziemy cień pod parasolami, markizami, w lasku brzozowym na hamaku. Już niebawem w Osadzie urosną na ponad 16 metrów drzewa tlenowe, wierzby płaczące i inne drzewa, które specjalnie dla Was urozmaicą krajobraz. Latem na wietrze pięknie już powiewają trawy, wiatr szumi w brzozach. Nic tylko zanurzyć się w tej ciszy … relaks.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon

+48 665 050 588

E-mail

zielonydomek.narty@gmail.com

Adres

Witowo 10D, 12-122 Witowo

Formularz kontaktowy