Osada JurtCamp

JESIEŃ

Witowo 10D, 12-122 Witowo

Jesienią kiedy już obejrzymy spektakl odlatujących żurawi i bocianów, a uwierzcie nam w Osadzie JurtCamp widać całe stada jak się zbierają, przychodzi czas na chill przed kominkiem.

Jesienny spacer w otaczających lasach obfituje w grzybobrania, a wrzesień i październik kuszą obserwacją wspaniałego RYKOWISKA, pełnego ekscytujących momentów.

Wrześniowe i październikowe pobyt polecają się z lornetką, gdyż zaczyna się tak na poważnie RYKOWISKO. Teren jest ogrodzony, więc jesteśmy bezpieczni i możemy uczestniczyć w wydarzeniu, które zapiera dech w piesi.

RYKOWISKO, czyli nic innego jak zabieganie o względy Pań, czyli Łań przez Panów, czyli tzw. Byków.
Kto mocniej sapnie, głośniej zaryczy, kto ma większe bujniejsze poroże ten wygrywa. Czyli, jak to bywa wszystko kreci się wokół BAB 😉

Będą w jurcie nic nie słychać, zapewniamy BABY są dobrze ocieplone i wygłuszone.
Aby wejść świat natury wystarczy już po zmierzchu wyjść usiąść cichutko na tarasie i zaczyna się magia.

„Mamo patrz tam są oczka”, „O słyszysz jak tamten głośno woła”. 
To jest jak koncert w najlepszej filharmonii, tej orkiestry żadnej dyrygent nie musi kierować. To jest natura. Nie bez powodu pierwszy Byk, który rano rozpoczyna koncert nazywany jest organistą.

Patrzysz w niebo a tu milion gwiazd, bo jedynie co je oświetla to księżyc. Po 30 minutowym koncercie i wypiciu ciepłej herbaty czas wskoczyć na antresolę i poszukać konstelacji Łabędzia, bo właśnie taka we wrześniu jest widoczna na niebie.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon

+48 665 050 588

E-mail

zielonydomek.narty@gmail.com

Adres

Witowo 10D, 12-122 Witowo

Formularz kontaktowy